Echipa proiectului | Fit Tour
 
RSS Twitter Facebook

Echipa proiectului

Solicitant 

Camera de Comert si Industrie Suceava – 0230-521506 –  cci@ccisv.ro

Manager proiect -Ovidiu Dontu  –  ovidon@ccisv.ro

Asistent Manager -Marcel Gaftoneanu – marcel.gaftoneanu@ccisv.ro

Responsabil Promovare -Lucian Gabriel Grigoriu – grigoriu@ccisv.ro

Responsabil Financiar -Dionisie Marcan – diomarcan@yahoo.com

Consilier Juridic -Lucian Gheorghiu –  lucian.gheorghiu@ccisv.ro

Secretar – Carmen Fediuc – carmen.fediuc@ccisv.ro

Partener 1 

SC CONSULTING GROUP SRL – 0230 530 142 – consultingg@gmail.com

Coordonator – Morosan Danila Lucia – lucia_81d@yahoo.com

Rsp. Resurse Umane – Biliuta Doru-Vali – consultingg@gmail.com

Formator – Nastase Carmen – nastasecarmen@gmail.com

Formator – Chasovschi Carmen – chasovschi@gmail.com

Partener 2 

SC TOURISM HOTEL AND RESTAURANT CONSULTING GROUP SRL – 021 5492 834 – info@thrgroup.ro

Coordonator – Lazarescu Oana – oana.lazarescu@thrgroup.ro

Asistent secretariat – Gheorghita Daniela

Rsp. Resurse umane – Bourceanu Eliza

Contabil – Manolescu Doinita – doinita.manolescu@thrgroup.ro

Partener 3 

ASOCIAŢIA PENTRU TURISM BUCOVINA – 0230 531 977 – aptbucovina@hotmail.com

Coordonator – Albu Otilia – marya_ich@yahoo.com

Exp realizare studiu – Beilic Lacramioara

Responsabil convocari – Buhac Elena

Partener 4 

CAMERA DE COMERT SI INDUSTRIE  NEAMT – 0233 216 663 – secretariat@ccint.ro

Coordonator – Miron Elena – economic@ccint.ro

Responsabil centru – Ceangu Adriana – secretariat@ccint.ro

Resp. convocari – Antonela Zaharia

Partener 5 

CAMERA DE COMERT SI INDUSTRIE MARAMURES  – 0262 221 510 -cci_mm@ccimm.ro

Coordonator – Gheorghe Marcaş

Responsabil convocari – Sasu Tatiana

Responsabil centru – Ciupac Carmen-Gabriela

..111.. ..archives.rennes.fr.. Les diurétiques thiazidiques peuvent provoquer manilestalion diabète http://www.archives.rennes.fr/viagra-pharmacie-vente/ latent mellilus. Les effets anticoagulants oraux peuvent diminué lorsqu'il est utilisé en même temps que des http://www.archives.rennes.fr/kamagra-vente-libre/ ajustements de dosage hydrochlorothiazide peuvent nécessaires réductions de insignilicant Cliniquement artériel réactivité noradrénaline ont été rapportés. ont également http://www.archives.rennes.fr/priligy-en-pharmacie-paris/ été montré thiazidiques augmenter les paralysantes myorelaxants ellect de france non dépolarisants tels que tubocurarine. Triamtérène un faible antagoniste de l'acide Lolic.